Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest So cze 06, 2020 11:40 pm

Autor Wiadomość
     Tytuł: Folarin Oyekan - Mentor Tkaczy
    PostNapisane: Pn maja 27, 2019 6:27 pm 
    Weteran
    Weteran

Rangi specjalne
    Sekcje
    Tytuły dodatkowe
    Znaczące funkcje fabularne

Opiekun (RP) Loremaster (RP) ROLE PLAY PVE PVP Zwycięzca Igrzysk Angu Radny
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek

Folarin Oyekan - Elończyk w lekkim pancerzu i dosyć zabawnej fryzurze. Jego ręce są ozdobione dwoma żywiołami - ogniem i wodą, których energia swobodnie przechodzi po jego dłoniach i nadgarstkach. Jest to człowiek, który chroni uczniów Akademii Vehtendi w Domenie Vabbi oraz za pomocą swych zdolności zwalcza groźne stworzenia. Rada Aiwe już wcześniej miała z nim styczność oraz posiada naprawdę dobre relacje z Bractwem. Mentor zgodził się przyjąć na swe nauki każdego Aiwijczyka po Inicjacji.

Obrazek
    Cytuj:
    Dialog z Mentorem Tkaczy - zarys z kroniki Aiwe

Nowi studenci? Nie... Jesteście gośćmi. Wszyscy studenci chcą zmienić świat. Wyglądacie, jakbyście to już robili nie raz, co akurat nas łączy... Pytacie się czy jestem Elementalistą? Tak, nie. Może? Obydwa? Technicznie - tak, lecz zostałem wytrenowany na Tkacza, więc nie jestem tym, za kogo mnie uważacie...

Wielu się pyta, czym jest Tkacz... Zacznę od pewnego opowiadania. Dawno temu, człowiek o imieniu Mistrz Sosuke przemierzał przez tutejszy region, zaskarbiając sobie zaufanie Djinnów. Dzięki temu odpłacili mu się swą wiedzą o magii żywiołów. Djinn, którego odnalazł, potrafił rozdzielić swoją uwagę tak, że kontrolował element i fizyczną materialną postać w tym samym czasie, ale... My nie jesteśmy tymi stworzeniami. Jednakowoż, nie musimy skupiać się na tym, by istnieć materialnie i kontrolować swą postać. Mistrz Sosuke nauczył się jak podzielić swą uwagę, zupełnie jak Djinny, lecz użył tej techniki by zapanować nad wieloma żywiołami jednocześnie. Tym samym został on pierwszym Tkaczem.

Tradycyjnie używamy mieczy, jako swój preferowany oręż, ale mogę używać wszystkiego co zwykły Elementalista może. Możecie sobie pomyśleć, że ostrze może mnie uczynić znacznie odsłoniętym w walce. Nic bardziej mylnego. Jeśli potrafisz się nim posługiwać, nie stanie Ci się krzywda. Posiadam również specjalne wersje rozmaitych umiejętności i postaw, które pozwalają mi utrzymać moje pozycjonowanie.

Pada również pytanie, dlaczego to się zwie "Tkaniem". Potrafimy dzierżyć żywioł w każdej z naszych dłoni, a wtedy tkamy oba elementy razem - tworząc niebezpieczne techniki. Więc, Tkanie! Niemniej jednak, mój główny żywioł nadal jest w mojej znacznie sprawniejszej ręce. Widzę po Waszych twarzach, że niezbyt rozumiecie, co ja robię w takim miejscu... Lokalne Djinny nie zaznały odpoczynku. Dlatego właśnie obserwuję ich każdy ruch, ale wygląda na to, ze po prostu są zaniepokojone. Chciałbym umieć ich przekonać, że tak naprawdę jesteśmy tu po to, by pomagać. Zależy mi na tym, ponieważ to jest to, co robią Tkacze. Obserwujemy Kryształową Pustynię, zmagamy się z jej zagrożeniami twarzą w twarz i pomagamy, gdzie tylko możemy. Można powiedzieć, że szukamy sobie kłopotów... Lecz tak naprawdę znajdujemy je i rozwiązujemy...

Wygląda na to, że kolejny Djinn się zaniepokoił. Muszę już iść, jeśli zechcecie, to znajdźcie mnie tu. Nauczę Was Sztuki Tkania. Pozdrówcie Radę!
    Obrazek

[+] Źródło
    LINK do wiki

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]