Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest So cze 06, 2020 10:13 pm

Autor Wiadomość
     Tytuł: Baraz Sharifi - Mentor Kowali Światła
    PostNapisane: Pn maja 27, 2019 5:56 pm 
    Weteran
    Weteran

Rangi specjalne
    Sekcje
    Tytuły dodatkowe
    Znaczące funkcje fabularne

Opiekun (RP) Loremaster (RP) ROLE PLAY PVE PVP Zwycięzca Igrzysk Angu Radny
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek

Baraz Sharifi - Elończyk, ubrany w średni pancerz. Czasem można go zobaczyć w trybie Fotonowego Piec, gdy świeci się na błekitny bardzo jasny kolor. Jest to bardzo energiczny i pozytywnie nastawiony człowiek, spędzający swój wolny czas na farmie nieopodal Wolnego Miasta Amnoon, a dokładnie na południowej drodze, poza murami. Posiada on tajemniczą laskę, która w istocie jest czymś w rodzaju miecza świetlnego. Dodatkowo ma ubrane charakterystyczne dla tej specjalizacji naramienniki. Gabinet Rady ogłasza, iż osoby posiadające Inicjację na swym koncie, mogą pobierać u niego nauki.

Obrazek
    Cytuj:
    Dialog z Mentorem Kowali Światła - zarys z kroniki Aiwe

Hej! Patrzycie na mój Fotonowy Piec? Uniósł rękę i zaprezentował urządzenie na przedramieniu Fajny, prawda? Macie oko do porządnej technologii. Spotkaliście kiedyś Kowala Światła?

Jestem Kowalem Światła! Poszerzające się granice technologii i nowe osiągi w inżynierii pozwoliły nam na okiełznanie mocy słońca, jako broń i narzędzie. Imponujące, prawda? Lud Elony zawsze posiadał mocną więź z słońcem. Później spotkaliśmy Zefirytów i wszystko samo się ułożyło. Ich magiczne kryształy są kluczowym komponentem do naszej Fotonowej Kuźni. To był dobry układ, że zgodzili się na handel właśnie tymi przedmiotami.

My Kowale Światła używamy mieczy jako bronie. Nic innego tak nie balansuje siły, szybkości oraz precyzji jak miecze. Dlatego projektujemy ten oręż w umyśle. Mój Fotonowy Piec umożliwia mi na uzewnętrznienie narzędzi stworzonych z czystej energii świetlnej. Światło słoneczne jest filtrowane przez kryształy, a nadmiar temperatury jest przeciągany na inny zbiornik.

Generowanie solidnej broni prosto z światła generuje masywną ilość ciepła Siatka, którą był pokryty zmieniła kolor na pomarańczowy Mogłoby to zniszczyć Fotonową Kuźnię, gdyby była zbierana tylko w jednym punkcie. Dlatego stworzyliśmy inny zbiornik, a ten z czasem zmniejsza temperaturę. Obecnie często robię przerwy dla swego zdrowia. Zmęczone oczy i zbite palce to nie powód do śmiechu. Standardowe niebezpieczeństwa handlu, tak myślę.

Jako Kowale Światła, tutaj w Elonie zwykle pracujemy by zwiększyć produktywność w dużych miastach. Niektórzy są skłonni oferować swe usługi mniejszym wioskom, ale niezbyt się to opłaca. Macie może jakieś pytania? Jeśli nie, to pójdę w swoją stronę odpocząć!
    Obrazek

[+] Źródło
    LINK do wiki

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]