Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest So cze 06, 2020 10:20 pm

Autor Wiadomość
     Tytuł: Akesi Xuni - Mentor Czarnoksiężników
    PostNapisane: Pn maja 27, 2019 5:45 pm 
    Weteran
    Weteran

Rangi specjalne
    Sekcje
    Tytuły dodatkowe
    Znaczące funkcje fabularne

Opiekun (RP) Loremaster (RP) ROLE PLAY PVE PVP Zwycięzca Igrzysk Angu Radny
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek

Akesi Xuni - Elonka, która obecnie znajduje się wewnątrz Nekropolis (Domena Vabbi), a dokładniej sali, gdzie są składowane wnętrzności martwych. Jest to kobieta o dosyć oschłym i zimnym charakterze, niemniej jednak nie negatywna. Ubrana w lekki pancerz i posiadająca na nim charakterystyczne dla specjalizacji naramienniki o kształcie dłoni z kości. Ma ze sobą również ozdobną pochodnię, której używa do walki. Gabinet Rady ogłosił, iż każdy Aiwijczyk po Inicjacji, może podjąć się u niej szkolenia.

Obrazek
    Cytuj:
    Dialog z Mentorem Czarnoksiężników - zarys z kroniki Aiwe

Jestem Akesi Xuni, Czarnoksiężniczka. Obiecałam Waszym Radnym, że podzielę się z Wami wiedzą i będę uczyć, jeśli ktoś zechce... No to zaczynajmy. Paskudna pogoda... Utrzymuje się tak, już od kilku dni... Przeklęty smok, jak nie Joko. Jestem Czarnoksiężniczką... Nie mylcie nas z zwykłymi Nekromantami... My wyewoluowaliśmy i jesteśmy znacznie wyżej niż zwykłe sztuki naszych pobratymców w magii. Możecie kochać, albo nienawidzić Joko, nie zmienia to faktu, że był pierwszym z nas... Dlatego stał się unikalnie potężny. Nie jest to powszechna wiedza. Joko był ostrożny - kiedyś... Ale jego ego przerosło jego chciwość. Chciał zrobić miniony - na obraz - siebie samego... Uczył innych swej magii, ale nie wyszło tak jak oczekiwał. Kiedy zrozumieliśmy jego moc oraz to, w jaki sposób chciał byśmy jej używali, to uciekliśmy. Nie będę narzędziem profanacji Elony... Korzystamy z pochodni... Są dla nas symboliczne. Oświetlają drogę do "drugiej strony"... Jakby nie patrzeć, nadal jesteśmy Nekromantami. Śmierć podąża za nami, gdziekolwiek nie pójdziemy. Używamy jej, ale też szanujemy. Pochodnie o tym nam przypominają... Co prawda Joko nauczył nas tej magii, ale my przekształciliśmy ją na swój sposób. Większość Nekromantów ochrania się swą siłą życiową.

Dla mnie jest to przeciwne idei... My używamy Odcieni... Odcienie, to rozwinięcie naszej mocy, pozwalające na wywieranie wpływu, na bliski czy daleki dystans - poprzez rzucanie zaklęć przez nasze ciało, lub właśnie Odcienie. Są uniwersalne... Są w stanie atakować przeciwników... Chronić nas, albo wspierać towarzyszy broni. Jeśli chcecie się nauczyć, to wiecie gdzie mnie znaleźć. Często odwiedzam to miejsce, choć za życia Joko... Była to głupota - ponieważ polował na nas - Czarnoksiężników. Teraz jednak Przebudzeni mają własną wolę, więc nie musimy być aż tak ostrożni. Jednak wolimy pozostać w ukryciu. Przychodzę tu... Bo tutejsze grobowce nadal są zaniedbane oraz samotne, zasługują one na więcej szacunku oraz opieki... Nadal są tutaj fanatycy Joko, ale nie są tak przesączeni propagandą, jak reszta szlachty Vabbi. To tyle, jeśli chodzi o mnie... Napiszę list do Rady, gdzie możecie mnie znaleźć. Przekażę Wam swą wiedzę... Burza przeszła już dalej... Wygląda na to, że już jest bezpiecznie. Ja idę zrobić porządki w Grobowcach. Niech śmierć Was nie odwiedza zbyt szybko...
    Obrazek

[+] Źródło
    LINK do wiki

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]