Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest So cze 06, 2020 10:00 pm

Autor Wiadomość
     Tytuł: Tamela Okar - Mentor Łamaczy Zaklęć
    PostNapisane: Pn maja 27, 2019 5:35 pm 
    Weteran
    Weteran

Rangi specjalne
    Sekcje
    Tytuły dodatkowe
    Znaczące funkcje fabularne

Opiekun (RP) Loremaster (RP) ROLE PLAY PVE PVP Zwycięzca Igrzysk Angu Radny
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek

Tamela Okar - Elonka, która jest ubrana w pancerz Słonecznych Włóczni. Posiada ona również piękny zdobiony sztylet oraz typowe dla Łamaczy Zaklęć naramienniki, określające ich specjalizację. Ze względu na obecnie pokojowe relacje z Bractwem Aiwe, a Słonecznymi Włóczniami, z chęcią zgodziła się nauczać za darmo osoby po Inicjacji. Gabinet Rady nawiązał z nią bardzo korzystne porozumienie, wystarczy, że Aiwijczycy po Inicjacji odnajdą kobietę na Pustynnych Wzgórzach, wewnątrz podziemnej oazy - na zachód od Przyczółka Makali.

Obrazek
    Cytuj:
    Dialog z Mentorem Łamaczy Zaklęć - zarys z kroniki Aiwe

Miło mi Was ujrzeć. Tym bardziej w nieco spokojniejszych i lżejszych czasach, bez wpływów Joko oraz jego Przebudzonych. Wyczekiwałam Was. Jestem Łamaczką Zaklęć, choć też mogły Was zainteresować moje emblematy i ubiór, które należą do Słonecznych Włóczni. Jestem jedną z nich, tylko że... No nie używam włóczni. Nasze zdolności to powszechna wiedza w tych rejonach, ale jesteście w dużej mierze obcy. Pozwólcie, że Wam opowiem nieco o naszej przeszłości. Pytania pozostawimy na koniec, dobrze?

Wszystko się zaczęło setki lat temu, gdy Joko zdusił siły Słonecznych Włóczni... Wtedy zarządził, że ktokolwiek, kto posiada włócznię zostanie bezwzględnie skazany na śmierć i zabity. Zniszczenie nas nie nasyciło jego żądzy do końca. Chciał również wymazać nasz symbol. Nasi ocaleńcy zostali zmuszeni do działania "pod ziemią". Choć część z nas postanowiła, że będziemy trenować bez naszych włóczni. Nadal mogliśmy walczyć z Przebudzonymi - byliśmy w tym kreatywni. Nauczyliśmy się jak odpowiedzieć na ich magię. Czy też rozpoznawać ich tajnych agentów, przy czym uniemożliwić im ucieczkę. Jest to całkiem efektywne. Możecie zauważyć, że posiadam sztylety. Nie zawsze używamy tego oręża - w praktyce możemy uderzyć w splot magii każdą bronią - tyle, że sztylety są znacząco łatwiejsze w obsłudze i posiadają pewną wartość sentymentalną dla nas. Kiedy nasze włócznie zostały złamane, wielu z nas postanowiło przekuć groty w sztylety. Pomaga to zachować nasz symbol przy życiu...

Wracając... Specjalizujemy się w odpowiedziach na ataki i niszczeniu czarów wzmacniających. Możemy zabsorbować potężny atak przeciwnika, odpowiadając znacznie mocniej. Nie pomylcie niszczenia czarów z odczarowywaniem... Dosłownie je niszczymy. Wymaga to wiele praktyki, ale nauczyliśmy się wyczuwać sploty magii... Przy czym uderzamy tam, gdzie jest jej słaby punkt. Wielu magów to zaskakują nasze techniki i nie przewidują tych ciosów. Naszą podstawową umiejętnością jest pełna osłona. Jest to pewnego rodzaju bariera magiczna. Zbieramy adrenalinę oraz otaczamy się magiczną kopułą, która absorbuje siłę ataków fizycznych i magicznych, po czym odpowiadamy niszcząc efekty wzmacniające wroga. Siła uderzenia wraca, a my się nieco rozluźniamy wykorzystując zbiory adrenaliny w ciele. Potrafimy również korzystać z medytacji jak Strażnicy. Potrafimy się wyciszyć i pozwolić błyskawicznie Przejść magii w naszym ciele, by się przyspieszyć, albo dostrzec rzeczy ukryte za pomocą niewidzialności no i reagować na otoczenie. Nie potrafimy wejść w szał bojowy i jesteśmy bardziej opanowani podczas walk.

Jeśli chodzi o mnie, to raczej wszystko. Obecnie obozuję tutaj i od czasu upadku Joko, nie mam problemów. Jednak nadal są sympatycy Lisza, dlatego zdarzają się potyczki z nimi... Obecnie nie mam nic ciekawego do roboty, więc zapraszam Was indywidualnie do mojego obozowiska, by poćwiczyć i nauczyć się tej magii. Nie będzie to łatwe, ale naprawdę ciekawe. Możemy zaczynać nawet od jutra. Tym czasem będę musiała Was przeprosić, muszę upolować sobie pożywienie...
    Obrazek

[+] Źródło
    LINK do wiki

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]