Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest So cze 06, 2020 10:46 pm

Autor Wiadomość
     Tytuł: Gorea Halfcut - Mentor Renegatów
    PostNapisane: Pn maja 27, 2019 4:40 pm 
    Weteran
    Weteran

Rangi specjalne
    Sekcje
    Tytuły dodatkowe
    Znaczące funkcje fabularne

Opiekun (RP) Loremaster (RP) ROLE PLAY PVE PVP Zwycięzca Igrzysk Angu Radny
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek

Gorea Halfcut - Popielka, ubrana w standardowy pancerz Mistward, lecz z dodatkowymi elementami oraz nietypowym hełmem, charakterystycznym dla danej specjalizacji. Przybyła ona z centralnej Tyrii, by medytować i złączyć się mocniej z Mgłami, wyłapując najnowszą dla wszystkich Legendę o imieniu - Kalla Scorchrazor. Zgodziła się na umowę z Radą Aiwe oraz przyjmuje Aiwijczyków po Inicjacji na swe nauki, by dać im wskazówki co do tej drogi. Znajduje się ona na Zarzeczu Elońskim, na południu obok wioski przy zrujnowanym mieście. Zwykle wypoczywa przy obozowisku przy południowej bramie.

Obrazek
    Cytuj:
    Dialog z Mentorem Renegatów - zarys z kroniki Aiwe

Taka duża grupa... Na pewno jesteście z Aiwe. Ja nazywam się Gorea Halfcut, jestem Revenantem, a dokładniej Renegatem. Chodźcie, opowiem Wam o co tu chodzi... Jestem Renegatem i tak mnie nazywajcie. Uczę się tu w Elonie przebudzić Kallę Schorchrazor. Ona była cierpliwa, więc i ja cierpliwie zaspokoję Waszą ciekawość... Jeśli nie wiecie kim jest Kalla Schorchrazor, to pewnie słońce Wam przegrzało mózgi. Ha... Kalla zjednoczyła Legiony! Walczyła o swe siostry, wyrywając je z niewoli oraz rzuciła wyzwanie Płomiennym... Nawet wtedy, gdy cały świat nie był jej łatwym i walczyła z przeciwnościami losu. Zrobiła to poprzez stawianie swego życia na szali co chwilę. Wywalczyła równość dla swych sióstr w jednym starciu... Wtedy zebrała wszystkie Popielce z Żelaza, Popiołu oraz Krwi w jedno, by stali i walczyli ramie w ramie. Wraz z tymi Legionami była w stanie zgnieść Płomiennych oraz przyjąć ich kapitulację... Lecz te kudłacze bez honoru zamordowały ją, nawet wtedy, gdy ona pokazała im - co to jest litość.

Wracając... Pewnie dziwicie się, czego mam krotki łuk... Kalla używała go, by przeprowadzać potężne pułapki i zamachy... Tyle, że jej najprawdziwszą bronią była jej ostra niczym brzytwa Warbanda, niepowstrzymana machina zbudowana na pracy zespołowej... Nie mogę Wam powiedzieć zbyt wiele o mocach jakie oferuje ścieżka Renegata... To nadal nowość dla wszystkich. Ciekawe jest to, że w tym miejscu, mam przebłyski o Czarnej Cytadeli. Nie wiem czemu... Gdybym tylko wiedziała tyle na temat bycia Revenantem oraz naszych zdolności co Ryltock Brimstone. Wiem tyle, że jestem w stanie tworzyć wyrwy z okresu walk i przywoływać pociski... Dodatkowo mogę przywołać tutaj duchy Warbandy Kalli... Era Breakrazor, co potrafi nas leczyć. Centurion Jas Razorclaw, który wzmacnia nas... Kus Darkrazor wytracający wroga z równowagi... Czy również Visk Icerazor, co ciska magią w przeciwnika, jakby bombardował. Mało tego, potrafię przywołać Ofela Soulcleave. Ona zapewnia nam ogromny krwisty szał. To tyle, jeśli chodzi o umiejętności... Możecie się zapytać, co ja tu robię? Cóż... Moja Warbanda... Zawiodłam ich. Przyszłam tu w samotności, by odciąć się od udręk przeszłości, wypatrując nauk Kalli. Elona to bardzo potężne duchowo miejsce. Dobra... Słońce zaczyna mnie drażnić. Skończymy na dziś. Jeśli są tu Revenanci co chcą się nauczyć ode mnie tej drogi. To wiecie, gdzie mnie szukać. Ja tu ciągle jestem.
    Obrazek

[+] Źródło
    LINK do wiki

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]