Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Teraz jest Pt cze 05, 2020 11:22 am

Autor Wiadomość
     Tytuł: Zostań Medykiem Aiwe
    PostNapisane: N kwi 07, 2019 1:16 pm 
    Lider
    Lider

Rangi specjalne
    Sekcje
    Tytuły dodatkowe
    Znaczące funkcje fabularne

Komandor (PvE) Kapitan (PvP) Narrator (RP) ROLE PLAY PVE PVP
    Jak dołączyć?

Złóż podanie,
    wtedy Główny Medyk lub Radny miasta Aiwe, podejmie decyzję
    odnośnie Twej kandydatury i zostaniesz poprowadzony/a dalej.
    [+] Wzór
    Kod:
    Moja godność [...]. Jestem mieszkańcem/mieszkanką miasta Aiwe i chciałbym/chciałabym się ubiegać o stanowisko Medyka, gdyż [...]. Liczę na szybkie rozpatrzenie mojej prośby i dziękuję za poświęcony mi czas.

Profil gracza: RP | PvE | PvP

Tytuł: Re: Zostań Medykiem Aiwe
    PostNapisane: N kwi 07, 2019 7:10 pm 
    Moja godność Wilhelm Fastbow. Jestem mieszkańcem miasta Aiwe i chciałbym się ubiegać o stanowisko Medyka. Uważam, że moja znajomość ziołolecznictwa, oraz technik surwiwalu i wiedza medyczna może być przydatna na tym stanowisku. Nie są mi obce zszywanie ran, nastawianie wybitych stawów i złamanych kości, ale również potrafię obchodzić się z oparzeniami, czy zatruciami. Jestem w stanie przygotować napary na uspokojenie, czy podać odpowiednią mieszankę ziół, która wstrzyma biegunkę. To oczywiście tylko część z listy umiejętności które mogę zaoferować jako medyk w lecznicy i uważam, że moje kwalifikacje pozwalają, bez najmniejszych wątpliwości, na podjęcie takiej pracy.

Liczę na szybkie rozpatrzenie mojej prośby i dziękuję za poświęcony mi czas.

PostNapisane: N kwi 07, 2019 10:37 pm 
    Moja godność Znukk.
    Jestem (rychłym) mieszkańcem miasta Aiwe i chciałbym się ubiegać o stanowisko Medyka, gdyż posiadam sporą wiedzę na temat anatomii oraz ziół. Potrafię tworzyć mikstury lecznicze oraz wywary kojące umysł. Nie obawiam się także opatrywania ran bądź przeprowadzania bardziej poważnych zabiegów. Oprócz tego posiadam też wiedzę w zakresie fauny, byłbym więc w stanie pomagać także zwierzęcym kompanom moich braci i sióstr.
    Liczę na szybkie rozpatrzenie mojej prośby i dziękuję za poświęcony mi czas.

PostNapisane: Pn kwi 08, 2019 4:07 pm 
    Władca miasta Aiwe
    Władca miasta Aiwe

*Wilhelm Fastbow oraz Znukk otrzymali odpowiedzi*

Cytuj:
    Drogi Wilhelmie/Znukku,
    cieszy nas Twoje zaangażowanie w życie miasta Aiwe i chęć objęcia stanowiska, jakim jest Medyk. To bardzo odpowiedzialna i potrzebna miastu funkcja. Jako, że aktualnie miasto nie posiada Głównego Medyka, który mógłby się Tobą zająć, to jego funkcję tymczasowo przejęła Radna - Zlata. Dlatego zgłoś się do niej (np. w Gabinecie Rady) w celu przejścia szkolenia, od którego wyniku będzie zależało to, czy zostaniesz przyszłym Medykiem Miasta Aiwe, bądź nie.

Karta Postaci

PostNapisane: Wt kwi 30, 2019 8:24 pm 
    Władca miasta Aiwe
    Władca miasta Aiwe

*Astariss otrzymała odpowiedź*

Cytuj:
    Droga Astariss,
    cieszy nas Twoje zaangażowanie w życie miasta Aiwe i chęć objęcia stanowiska, jakim jest Medyk. To bardzo odpowiedzialna i potrzebna miastu funkcja. Jako, że aktualnie miasto nie posiada Głównego Medyka, który mógłby się Tobą zająć, to jego funkcję tymczasowo przejęła Radna - Zlata. Dlatego zgłoś się do niej (np. w Gabinecie Rady) w celu przejścia szkolenia, od którego wyniku będzie zależało to, czy zostaniesz przyszłym Medykiem Miasta Aiwe, bądź nie.

Karta Postaci

PostNapisane: Pt maja 10, 2019 11:16 pm 
    Nieaktywny
    Nieaktywny

Rangi specjalne
    Sekcje
    Tytuły dodatkowe
    Znaczące funkcje fabularne

ROLE PLAY Medyk
    Moja godność Edward Dragonson. Jestem mieszkańcem miasta Aiwe i chciałbym się ubiegać o stanowisko Medyka. Nie miałem wcześniej zbytnej styczności z medycyną. Po ostatnich wydarzeniach jednak jestem zdeterminowany do bliższego zapoznania się z nią. Nie mam zamiaru stać bezsilnie przy rannych, czy nawet konających towarzyszach. Jestem przekonany iż z pomocą mej magii jestem w stanie stać się dla nich użyteczny. Liczę na szybkie rozpatrzenie mojej prośby i dziękuję za poświęcony mi czas.

Tytuł: Zostań Medykiem Aiwe!
    PostNapisane: Wt maja 05, 2020 4:14 pm 
    Medyk miasta Aiwe
    Medyk miasta Aiwe

Moja godność Mathias Regenar. Jestem mieszkańcem miasta Aiwe świeżo po Inicjacji i chciałbym się ubiegać o stanowisko Medyka, gdyż jest to moje powołanie od wielu lat. Służąc w Pakcie i poza nim, ratowałem niezliczone żywota przeprowadzając skomplikowane operacje, również te w trudnych warunkach polowych. Jako inżynier specjalizuję się w alchemii oraz medycynie, ponadto jestem zdolny do działań ratowniczych w czasie niebezpiecznych akcji oraz misji. Jestem odpowiednio przeszkolony w szerokim zakresie medycyny oraz jestem w stanie pomagać w sferze psychologicznej Liczę na szybkie rozpatrzenie mojej prośby i dziękuję za poświęcony mi czas.

PostNapisane: Pn maja 18, 2020 1:36 pm 
    Władca miasta Aiwe
    Władca miasta Aiwe

*Regenar otrzymał odpowiedz*

Cytuj:
    Drogi Regenarze,
    cieszy nas Twoje zaangażowanie w życie miasta Aiwe i chęć objęcia stanowiska, jakim jest Medyk. To bardzo odpowiedzialna i potrzebna miastu funkcja. Szczególnie w ostatnich czasach. Dlatego jako, że miasto aktualnie bardzo potrzebuje wiekszej ilosci Medyków, to myśle, ze nic nie stoi na przeszkodzie, bys objal to stanowisko. Zgłoś sie czym predzej do obecnych osób pełniących te funkcje, by Cie wprowadziły i byś mógł rozpocząć prace.

Duch Xara

Karta Postaci

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]