Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Teraz jest N wrz 15, 2019 3:55 pm • Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
  Autor Wiadomość
   Tytuł: Fabuła Aiwe względem story gry
  PostNapisane: Pt kwi 26, 2019 6:53 pm 
  Lider
  Lider
  Online

  Posty: 650  Rangi specjalne
  Sekcje
  Tytuły konkursowe
  Znaczące funkcje fabularne

  Kapitan (PvP) ROLE PLAY PVP
  W tym wątku będzie pojawiała się informacja o tym,
  w jakim miejscu fabuły Guild Wars 2 jesteśmy aktualnie jako gildia.

  Zajmuje się tym osoba pełniąca funkcję Obrazek Narratora.
  Ewentualnie ktoś tymczasowo wyznaczony do tego przez Xara.
  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Fabuła Aiwe względem story gry
  PostNapisane: Wt maja 07, 2019 6:15 pm 
  Weteran
  Weteran
  Avatar użytkownika
  Online

  Posty: 97  Rangi specjalne
  Sekcje
  Tytuły konkursowe
  Znaczące funkcje fabularne

  ROLE PLAY Najaktywniejszy gildiowicz Medyk Strażnik
  Obrazek

  Obrazek

  Obrazek

  ✠ Na Urwiskach Jahai potwierdzono pogłoski o anomalnych zjawiskach związanych z aktywnością Kralkatorrika. Klasztor Durmanda, wraz ze wsparciem sił paktu, prowadzi badania nad anomaliami objawiającymi się:
  - Zmianą części Urwisk Jahai w biom wyrwany z dżungli Maguumy, w której znaleźć można żyjące Chaki,
  - Na fragmencie Urwisk Jahai pojawiła się replika Orriańskiej Wieży Wezyra. Bezustannie odtwarzają się tam ostatnie chwile najazdu Płomiennego Legionu na Orr, nim Wezyr Khilbron doprowadził do Kataklizmu, odczytując mroczną inkantację z Zagubionego Zwoju.
  - Pojawienie się biomu, który porastają nieznane grzyby obszarze Urwisk Jahai. Badacze przekonani są, że wdychanie zarodników skutkuje zaburzeniami percepcji, takimi jak: odczucie zwiększenia objętości czaszki, poczucie lekkości i zmniejszenia grawitacji, halucynacje. Odradza się eksplorację tego miejsca na własną rękę. Nie znane są długofalowe skutki wdychania zarodników.
  ✠ Zwiększona aktywność spaczonych kryształem Kralkatorrika jednostek na Urwiskach Jahai oraz w Burzowych Szczytach. Spaczone jednostki są szybsze i silniejsze.
  ✠ Pojawienie się nieznanych pajęczaków pokrytych brandem. Istoty są sporych rozmiarów. Z badań i obserwacji wynika, że potrafią otwierać portale do Mgieł, żeby umożliwić przejście spaczenia oraz spaczonych jednostek na tereny Tyrii. Nazwano je Prześladowcami.
  ✠ Pakt zabezpiecza Kuźnię w Burzowych Szczytach. W podzięce za wielokrotną pomoc ze strony Bractwa Aiwe udostępniono koordynaty.


  Przypisy:
  1) Urwiska Jahai - Jahai Bluffs
  2) Burzowe Szczyty - Thunderhead Peaks
  3) Prześladowca - Riftstalker  Profil Gracza

  Prywatne wiadomości OOC i IC, niezależnie od postaci, proszę kierować na konto główne. Proszę uwzględniać jaka postać otrzymała wiadomość IC.
  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Nadzieja Umarła?
  PostNapisane: Pn wrz 02, 2019 12:31 pm 
  Weteran
  Weteran
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 316  Rangi specjalne
  Sekcje
  Tytuły konkursowe
  Znaczące funkcje fabularne

  Opiekun (RP) Loremaster (RP) ROLE PLAY Zwycięzca Igrzysk Angu Radny
  Obrazek


  Obrazek

  Obrazek

  Przygotowania Paktu do kolejnego starcia wraz z Kralkatorrikiem dobiegały końca. Konflikt oraz ciężkie starania na terenie Thunderhead Peaks musiały doprowadzić do bezpośredniego starcia wraz z potężnym Prastarym Smokiem... Doszło do walki, która była jednym z większym historycznych starć, niestety jednak Bractwo Aiwe nie było obecne, lecz w dużej mierze oraz znacząco pomogło w przygotowaniach do tego momentu.

  Kralkatorrik został sprowadzony w pułapkę, przy czym unieruchomiony oraz rozpętało się bojowe piekło pod skałami deldrimoru. Walka była wymagająca oraz wielu straciło swe żywota przy starciu z tak potężnym przeciwnikiem. Wydawało się, że wygrana jest po naszej stronie jednakże... Doszło do najczarniejszego scenariusza pod sam koniec. Aurene, córa Glint, młoda smoczyca mogąca zmienić przeznaczenie Tyrii - została zabita przez Kralkatorrika z zaskoczenia, gdy chciała obronić Commandera. Potęga wroga była zbyt wielka i przytłaczająca, aż moc Aurene ugięła się pod masywem energii - doprowadzając jednocześnie do ogromnego wybuchu.

  Gdy wszystko się uspokoiło po eksplozji oraz Ci co przetrwali odzyskiwali zmysły - najmroczniejszy scenariusz okazał prawdą. Poważnie ranny Prastary Smok uciekł oraz pozostawił za sobą pole bitwy, ukazując wszystkie starania, które poszły na daremne... Aurene odnaleziono martwą, przeszytą kryształami smoka.


  Czy to oznacza koniec nas wszystkich...?

  Obrazek

  ObrazekObrazekObrazek

  ✦ Siły Paktu oraz sił sojuszniczych są zmęczone po bitwie. Morale wszystkich znacząco opadły oraz panuje skrajne zwątpienie w nadejście lepszego jutra.
  ✦ Aurene nie żyje, została ona przeszyta kryształami Kralkatorrika i jakikolwiek znak jej funkcji życiowych prysł w nicość.
  ✦ Prastary smok mimo, że ranny zbiegł z pola bitwy do Mgieł - jego obecna lokalizacja jest nieznana.
  ✦ Cała mapa Thunderhead Peaks została odblokowana, panuje melancholijny nastrój po bitwie - natomiast brand oraz spaczone stworzenia nadal są aktywne oraz działają przeciw siłom sojuszu.
  ✦ Bractwo Aiwe dostało oficjalną informacje o tragicznych wydarzeniach oraz Władze Miasta przekazały jednocześnie smutne wieści dalej - łącząc się w bólu.
  ✦ Sojusz stara się odnaleźć inne wyjście wszelkimi środkami oraz sposobami, lecz morale są bardzo niskie po utracie kluczowej figury - Aurene.


  [+] OOC Ważne
  Filmik jest przypomnieniem poprzednich wydarzeń. Obecny tam Commander jest jedynie wzorem tego co się wydarzyło oraz nie jest u nas kanoniczny.

  Przypomnienie - Commander u nas jest postacią w pełni anonimową. Wiemy jedynie o heroicznych wyczynach.
  Góra
    Zobacz profil  
   
   Tytuł: Re: Fabuła Aiwe względem story gry
  PostNapisane: Pn wrz 09, 2019 2:59 pm 
  Weteran
  Weteran
  Avatar użytkownika
  Offline

  Posty: 316  Rangi specjalne
  Sekcje
  Tytuły konkursowe
  Znaczące funkcje fabularne

  Opiekun (RP) Loremaster (RP) ROLE PLAY Zwycięzca Igrzysk Angu Radny
  Obrazek


  Przez pewien czas sojusznicy ubolewali nad stratą oraz porażką po wielkiej bitwie. Niemniej jednak nie było można sobie pozwolić na bezczynność, obmyślano plany oraz dalszą strategię, nadal mając w sercach choć niewielką iskrę nadziei. Caithe usuwała z zabitej smoczycy ostre szpikulce, które przeszywały jej ciało... Nikt się nie spodziewał momentu, gdy ostatni obiekt, który przebił serce Aurene - był przeszkodą do jej odrodzenia. Okolica rozjaśniała, a magia otoczyła córę Glint - przywracając ją do życia. Wszyscy ku wielkiemu zaskoczeniu nie dowierzali, niemniej jednak było to jawą, nie snem. Aurene mogła się wskrzesić dzięki wcześniej pozyskanej magii Palawy Joko, czyniąc ją w istocie nieśmiertelną. Wszyscy odczuli powrót nadziei oraz odzyskali wiarę, lecz Kralkatorrik nadal był na wolności...

  Commander oraz Aurene wyruszyli w Mgły, ścigając poważnie rannego i osłabionego Prastarego Smoka, przemierzając boskie domeny - Melandru, Grentha oraz Balthazara - na których wróg chciał się posilić. Commander wraz z Aurene odnaleźli smoka oraz stawili mu czoła w iście walecznej walce. Wspólne moce sprawiły, że Kralkatorrik został dotkliwie ranny. Aurene otworzyła portal do Tyrii, zrzucając Prastarego Smoka z Mgieł do Nieskończonego Oceanu, na południe od Orr. Upadek przyczynił się do wytworzenia nowego archipelagu wysp, stworzonego z ciała wroga - pogrzebanego pod kawałkami z trzech boskich wymiarów...

  Pakt wkrótce ma zamiar zebrać wszystkie swe siły oraz zacząć skoordynowany atak wraz z Commanderem oraz Aurene. Bractwo Aiwe dowiedziało się o tym z pierwszej ręki oraz zostało zaproszone na kampanię przeciw Kralkatorrikowi...


  Obrazek

  Obrazek


  ObrazekObrazek
  Obrazek

  ✦ Aurene powróciła do życia za sprawą wcześniej pożartej magii Palawy Joko,
  ✦ Wraz z Commanderem zdołali odnaleźć Kralkatorrika oraz zrzucić go z Mgieł do Tyrii,
  ✦ Prastary smok mimo, że dotkliwie ranny i unieruchomiony, nadal jest żywy oraz się broni.
  ✦ Pakt oficjalnie szykuje się do kampanii mającej na celu dobicie Kralkatorrika oraz szykuje się do bezzwłocznego przygotowania obozowiska.
  ✦ Bractwo Aiwe zostało wliczone jako jeden z głównych sojuszników w walce - seria wydarzeń w formie PBF.


  Obrazek


  [+] OOC
  Filmik jest przypomnieniem poprzednich wydarzeń. Obecny tam Commander jest jedynie wzorem tego co się wydarzyło oraz nie jest u nas kanoniczny.

  Przypomnienie - Commander u nas jest postacią w pełni anonimową.
  Góra
    Zobacz profil  
   
  Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
  Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

  Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


  Kto przegląda forum

  Użytkownicy przeglądający ten dział: Penturion i 1 gość


  Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
  Nie możesz odpowiadać w wątkach
  Nie możesz edytować swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów

  Szukaj:
  Skocz do: