Forum

Autor Wątek: Wyprawa po legendarny trunek [ Część II ]  (Przeczytany 29 razy)

Nassan Hosted

• Nassan Hosted.3019
  • *
  • "Moja druga połówka? Chłodzi się w lodówce."
  • Tytuły Dodatkowe Najaktywniejszy (RP) Pracownik Tawerny (RP)
    • dadwa
    • Tytuly
Wyprawa po legendarny trunek [ Część II ]
« dnia: Styczeń 13, 2019, 10:34:39 pm »

''Wyprawa po legendarny trunek.''
 Część II

"Znalezione nie kradzione"

Na tablicy ogłoszeń pojawiło się nowe ogłoszenie. Pergamin mimo wysokiej jakości, wyróżniał się wyjątkowo mocno, poprzez mocny zapach alkoholu . Znajomy popielec znów potrzebował pomocy.

Drodzy Awijczycy.

Potrzebuje pomocy w odzyskaniu skradzionego przedmiotu, przez znane z kradzieży Skrity. Owym przedmiotem jest ,,Antyczna piersiówka" która ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną. Wszelkie moje próby odkupienia przedmiotu skończyło się niepowodzeniem, oraz agresją w moim kierunku. Prawdopodobnie duży wpływ na to, mogło być odkrycie magicznych właściwości piersiówki. Dodatkowo przez wszelkie próby odzyskania przedmiotu, nie jestem tam mile widzianym gościem, co wymusza na mnie desperacką prośbę o pomoc w odzyskaniu przedmiotu. Osobom chętnym do pomocy wyśle informacje o lokalizacje grupki złodziejaszków.

Nassan Hosted

Na miejscu pojawili się, radni Warden, i Kae, oraz para popielców Gero, i Respecta. Po małym zbadaniu sytuacji, doszli do wniosku, że piersiówka była wykorzystywana przez skrity, do uzyskiwania nie skończonej ilości alkoholu w celach zarobienia, lśniących przedmiotów. Dłusze wypytywanie o przedmiot podniosło alarm, i szczury osaczyły awijczyków. Podczas walki rozpętał się pożar, który sprawił że wszyscy musieli uciekać. A piski palących się skritów, roznosiły się po jaskini. Po przedmiot jednak musieli się ponownie udać, gdy ogień się lekko uspokoił. Piersiówka została odzyskana, a awijczycy wrócili do złotego miasta. Misja została wykonana!

Udział wzieli: