Forum

 

Autor Wątek: Plotki - Sezon Kolosa 1331 AE  (Przeczytany 868 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Warden Mathre

Plotki - Sezon Kolosa 1331 AE
« dnia: Październik 03, 2018, 03:57:39 pm »
P L O T K I

Jest to sekcja skupiająca wszelakie plotki. Ciekawi Cię co przytrafiło się Twoim bliskim? A może sam/a jesteś w posiadaniu interesujących informacji na ich temat i chcesz się nimi podzielić z innymi?

Sezon Kolosa 1331 AE

CHCESZ DODAĆ PLOTKĘ? UŻYJ TEGO KODU I WYŚLIJ JĄ W POŚCIE PONIŻEJ

[center][font=times new roman][b][size=24pt]T Y T U Ł[/size][/b][/font][/center]
[center][img]http://i.imgur.com/lSYsriD.png[/img][/center]

Treść

[center][img]http://i.imgur.com/lSYsriD.png[/img][/center]

Aracz

Odp: Plotki - Sezon Kolosa 1331 AE
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2018, 09:50:59 pm »
Szabrownicy?

Czwartego dnia Sezonu Kolosa widziano jak trzyosobowa grupa w skład której wchodzili popielka, nornka oraz człowiek zbliżali się do zdobytego przez duchy obozu popielców na Równinach Ashford. Plotki głoszą, że widziano ich walczących z duchami, a później uciekających ze zdobycznym, nierozpoznanym z daleka urządzeniem.
Nikt nie wskazuje jasno na to, kto to był, jakie mieli motywy oraz co wynieśli z obozu. Przez zniszczenia wywołane przez duchy może się to okazać niemożliwe do określenia.


Aracz

Odp: Plotki - Sezon Kolosa 1331 AE
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2018, 09:56:44 pm »
Wyzwoleni

23 dnia sezonu Kolosa do posterunków Lwiej Straży na Krwawym Wybrzeżu zaczęły przybywać grupy osób, które na szyi mają tatuaże przedstawiające czaszki ze strugami cieknącej cieczy zamiast dolnej szczęki. Wszyscy opowiadają, że byli więzieni przez piratów z "Plagi Oceanów" a każdy z tatuaży jest znakiem markowym tej grupy. Mówią też, że zostali uwolnieni z niewoli przez niebieskowłosą nornkę.
Lwia Straż zaczęła dokładne dochodzenie, mające określić, jak wiele w tych opowieściach jest prawdy


Złata

Odp: Plotki - Sezon Kolosa 1331 AE
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2018, 12:05:42 pm »
Boskie Sekrety - Kim jest łysy?

Po stolicy rozeszły się plotki, że trzy dni temu, 25 dnia Sezonu Kolosa przy poważanej restauracji w dzielnicy Ossan doszło do przykrego incydentu, w którym mężczyzna czekający na swoją żonę został znokautowany przez męskiego i łysego przedstawiciela rasy ludzi, który następnie poszedł oddać się w ręce Straży Seraph.
Znokautowany mężczyzna trafił do szpitala w Boskiej Przystani i nie wybudzał się przez dwa dni. Wiele osób było ciekawych, co zaszło. Mężczyzna miał wkrótce złożyć zeznania, ale czy cokolwiek pamiętał?


Lady Anastazja

 • Wiadomości: 27
  • Tytuly
Odp: Plotki - Sezon Kolosa 1331 AE
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 01, 2018, 10:49:26 am »
Niepokoje na dole

W dzielnicach pospólstwa w stolicy Kryty nie dzieje się za dobrze. Podobno gangi rozochocone brakiem sił porządkowych w mieście nasiliły swoja działalność. Brakuje jednak oficjalnych doniesień.


Lady Anastazja

 • Wiadomości: 27
  • Tytuly
Odp: Plotki - Sezon Kolosa 1331 AE
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2018, 09:37:52 pm »
Nawiedzona karczma?
Jak niesie plotka karczma Pusta Flacha jest nawiedzona. Każdy przejaw agresji spotyka się tam z działaniem siły wyższej, która zsyła klątwę na agresora. Miejscowy gang nie chcąc mieć za przeciwnika kogoś z innych sfer odpuścił sobie nękanie tego miejsca.Penturion

 • Pentruion.2697
 • *
 • Wiadomości: 256
 • Płeć: Mężczyzna
 • "Kto często działa z zaskoczenia, często wygrywa."
  • Karta Postaci
  • Tytuly
Odp: Plotki - Sezon Kolosa 1331 AE
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 03, 2018, 09:49:49 pm »
STRAŻNICA, CZY DOM UCIECH?!

     Jak donoszą naoczni świadkowie, 64 dnia kolosa 1331, pod strażnicą na placu tneningowym, widziano dwójkę popielców zatapiających się w miłosnych objęciach. Jednym z nich okazała się nie, kto inny jak była porucznik straży Respecta Ripsharp. Strażnicy nawet nie zareagowali na to, że popielce sieją zgorszenie w miejscu publicznym, w którym mogłyby znaleźć się dzieci.
     Przypuszcza się również, że brak reakcji ze strony straży jest wynikiem tego, że była porucznik wykorzystała swoją dawną posadę by przekonać strażników, który patrzyli na stosunek pomiędzy popielcami.
     „Przechodzę obok, patrzę i oczom nie wierzę. Popielka gzi się pod strażnicą z popielcem. Publicznie. Na oczach strażników. To jakaś patologia. Może faktycznie to, że w tym mieście gwałcą to prawda.” Zeznaje jeden ze świadków.
     Czy normą w Złotym Mieście staną się takie sytuacje? Jak daleko do publicznych orgii? Czy Rada pozwala na to żeby samowolnie siać zgorszenie?