Forum

 

Autor Wątek: Komnata Czujnych - Tablica Ogłoszeń  (Przeczytany 1024 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Komnata Czujnych - Tablica Ogłoszeń
« dnia: Kwiecień 17, 2018, 01:39:56 pm »

  Tuż za głównym ośrodkiem jest umiejscowione bardzo mocno pilnowane pomieszczenie, gdzie niegdyś znajdowały się koszary. Z rozkazu Egzekutywy zostało tam wzniesione miejsce, w którym najbardziej aktywni Strażnicy Bractwa są w stanie odbierać rozkazy oraz wytyczne od samej Egzekutywy. Wejścia strzeże ogromny Norn, strażnik o imieniu Hagnar, który sprawdza dokładnie każdego. Wewnątrz pomieszczenia widać ogromne kolumny oraz drzewa, które zasłaniają widok z zewnątrz. Jednakże od środka można doglądać sytuacji na placu głównym i terenach karczmy. W środku komnaty znajduje się duża Tablica Ogłoszeń wraz z specjalnymi zadaniami oraz ogłoszeniami dla Strażników, których mogą się podjąć. Przed obiektem z pismami znajduje się biurko z dokumentami oraz trzema siedziskami, na których wybrani elitarni Strażnicy mogą sobie spocząć i wykonywać obowiązki. Dookoła czuć atmosferę, która koi myśli oraz pozwala się skupić, przy czym miejsce otacza aura spokoju i bezpieczeństwa. To miejsce jest sercem zleceń dla Strażników oraz bezpośrednim miejscem odbioru misji, rozkazów i informacji od Egzekutywy.Podchodzisz do dużej białej Tablicy Ogłoszeń wewnątrz Komnaty i przeglądasz uważnym wzrokiem poniżej, czy nie ma ogłoszeń związanymi z rangą Strażnika...OOC// Ważna informacja


  Komnata Czujnych to Tablica Ogłoszeń TYLKO dla Strażników. Tutaj sprawdzamy aktywność każdego Strażnika, co będzie podstawą pracy tej rangi. Zbyt długa nieaktywność (~Miesiąc), będzie rozpatrywana skreśleniem z listy. Im więcej zrobionych zadań, tym lepiej, ponieważ w przyszłości może się to okazać pomocne w związku z podniesieniem rangi, czy otrzymania szkolenia albo nagrody.

 (!) - Do OMG każdego Strażnika dodaliśmy Kartę Strażnika, która stanowi coś w stylu udziału w wydarzeniach, jak w normalnej wersji OMG. Będą tam wpisywane uwagi, notatki, pochwały i skargi. Również tam można spojrzeć, czy nie ma się wpisu dotyczącego nieaktywności.

 Co tydzień będzie tworzony event, który musi pod nadzorem osoby Zarządu, czy też w wyjątkowych sytuacjach zaufanej osoby (W tym przypadku wymaga się kroniki oraz potwierdzenia)

 Wprowadziliśmy temat archiwalny, gdzie po każdym wydarzeniu w skrócie dodamy potwierdzenie, że takie zadanie faktycznie miało miejsce.Odp: Komnata Czujnych - Tablica Ogłoszeń
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2018, 06:02:26 pm »


Drodzy Strażnicy

Jedna z Awijek, Leilena Giering, zgłosiła zaginięcie swojego męża, również Awijczyka, Kierana Gieringa. Opuścił siedzibę 74 Dnia Fenixa oznajmiając, że wyrusza zbierać składniki do ziołowych specyfików. Waszym zadaniem jest określenie, co się z nim stało, oraz w miarę możliwości, ponowne sprowadzenie go do siedziby.
Sprawę prowadzi Porucznik Ripsharp, do niej należy zgłaszać się w celu otrzymania zadań oraz przekazania otrzymanych informacji.

Powodzenia.
~Aeva Touves

OOC


Zadanie w trochę niestandardowej formule. Zamiast jednego eventu, możecie prowadzić śledztwo zgłaszając się do mnie (Aracza) na PW/Whispie, lub do Respecty IC. Jeśli będziecie uważać, że będzie trzeba przejść w grupowe działania, będziemy mogli ogłosić event z jednym terminem, właśnie w tej sprawie.
Jeśli nie chcecie mnie łapać, to proszę o klimatyczne zgłoszenie pod ogłoszeniem i to ja będę na Was polował. Działania będziemy inicjować na prywatnych terminach (możecie się zgadywać między sobą, żeby prowadzić to grupowo), więc nie bójcie się zgłaszać. Eastia Hosted

  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Najlepiej negocjuję się mieczem."
    • Tytuly
Odp: Komnata Czujnych - Tablica Ogłoszeń
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2018, 01:01:48 pm »
Popielka wkroczyła do komnaty, podchodząc odrazu do tablicy, wczytująć się w zawartość.-Śledzwo... ech może i ja sie przydam. Wyciągneła pisadło, i złozyła podpis. Następnie udała się w kierunku wyjscia.